Tisk fotografií


Velkou otázkou po focení je skoro vždy tisk fotografií. V dnešní době jsou samozřejmě tiskárny na každém kroku a v každém nákupním centru. Na fotografie z telefonu to samozřejmě stačí, ale co když řešíme tisk portrétových či rodinných fotografií? Na to doporučuji vybrat kvalitnější tisk, a někoho kdo se na to přímo specializuje.

Jako fotograf jsem měl možnost vyzkoušet řadu firem pro tisk fotografií, ale jednu jsem si velice oblíbil.

Jde o firmu Laab s.r.o. která sídlí ve Zlíně, ale zasílají po celé ČR a jsou opravdu rychlí. Jejich sortiment není jen o tisku obyčejných fotografií, ale mají v sortimentu nádherné výrobky jako je leporelo či quatrorelo ale hlavně ručně vyrábí dřevěné desky fotoalba, které jsou prostě nádrherné!


Můj názor je, že fotky patří do tisku. Většina z nás drží fotografie v mobilu či počítači, a nikdy nevíte co se může stát. Vytištěná fotografie vydrží více jak 100 let a tak je to mnohem bezpečnější. Navíc je větší pravděpodobnost, že si o víkendu vytáhnete fotoalbum než procházet v mobilu třeba 3 roky staré fotografie. 

Fotografie si tedy můžete nechat vytisknout přímo na stránce Laab.cz , nebo prostřednictvím mě po úpravě fotek. 

Pokud by jste se rozhodli si fotografie nechat vytisknout u mě, aby jste s tím neměli další starosti, základní ceník tisku najdete ZDE